#
+38 (067) 383 54 16 comers.zoovetprom@gmail.com

Брованол-С – суспензія для перорального застосування

Брованол-С – суспензія для перорального застосування

Опис

Суспензія світло-жовтого кольору.

Склад

  • 1 мл препарату містить діючі речовини:
  • празіквантел – 15 мг,
  • пірантелу памоат – 45 мг.
  • Допоміжні речовини: полісорбат, гліцерин, карбоксиметилцелюлоза, аспартам, натрію бензоат, вода високоочищена.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QP52A – антигельмінтики. QP52AA51 празіквантел, комбінації.
Брованол-С – комбінований протипаразитарний засіб, який вміщує празіквантел та пірантелу памоат, які у взаємодії забезпечують широкий спектр антигельмінтної дії на всі фази розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак і кішок, в тому числі, Toxocara canis, Toxocara mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria spp., Trichuris vulpis, Ancylostoma spp., Echinococcus granulosus, Alveococus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, Multiceps multiceps, Taenia spp.
Празіквантел – синтетична сполука похідна хіноліну. Його механізм дії зумовлений порушенням проникності клітинних мембран гельмінтів для іонів кальцію, що приводить до швидкого паралічу паразитів та руйнування їх клітинних оболонок, а також пригнічення метаболізму глюкози. Це спричиняє загибель паразитів та їх виведення з шлунково-кишкового тракту. Празіквантел добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті та досягає максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 години. Його біодоступність складає біля 80%. Розподіляється в органах і тканинах тварини та зв’язується з білками крові (70-80%). Метаболізується в печінці з утворенням неактивних метаболітів. Виводиться з організму з сечею та у незначній кількості з фекаліями. Період напіввиведення триває біля 1,5 години.
Пірантелу памоат – похідна сполука тетрагідропіримідину, активна щодо статевозрілих і статевонезрілих нематод. Він блокує передачу нервових імпульсів в нервово-м’язових синапсах шляхом деполяризації мембран м’язових клітин, завдяки чому спричиняє параліч м’язової системи нематод. Пірантелу памоат майже не всмоктується із кишківника і завдяки цьому пролонгується його антигельмінтна дія. Виводиться з організму переважно в незміненому вигляді (до 93%) з фекаліями.

Застосування

Профілактика та лікування собак і котів з тритижневого віку при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, діпілідіоз, ехінококоз, діфілоботріоз, мезоцестоїдоз) та змішаних нематодозно-цестодозних інвазіях.

Дозування

Препарат застосовують тваринам індивідуально, одноразово до вранішнього годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою мірної мензурки або шприца без голки в дозі 1 мл на 3 кг маси тіла, а малим тваринам 14-15 крапель (0,33 мл) на 1 кг маси тіла. Суспензію перед застосуванням необхідно збовтати.
Не має потреби в проведенні голодної дієти та застосування послаблюючих засобів.
При сильній інвазованості дегельмінтизацію рекомендується повторити через 10 діб.
Профілактичну дегельмінтизацію проводять щоквартально, а також за 12-14 діб перед щепленням.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Не застосовувати самкам в першій половині вагітності та впродовж двох тижнів після родів, цуценятам та кошенятам до тритижневого віку, виснаженим та хворим на інфекційні хвороби тваринам.
Не застосовувати одночасно з піперазином та препаратами, які інгібують холінестеразу.

Застереження

Препарат застосовувати у відповідності до листівки-вкладки. У окремих тварин при сильній інвазії можливі ускладнення внаслідок iнтоксикацii (перетравлення мертвих гельмінтів): кропивниця i свербіж у ділянці прямої кишки, занепокоєння, діарея, менш часто блювота. Ці ознаки швидко зникають без додаткового втручання.

Форма випуску

Флакони зі скла або полімерних матеріалів з крапельницями по 5, 10 мл або полімерні крапельниці по 5, 10 мл.

+38 (067) 383 54 16

29009, Україна, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 1

comers.zoovetprom@gmail.com