#
+38 (067) 383 54 16 comers.zoovetprom@gmail.com

Мелвет – сильніше за біль

Мелвет – сильніше за біль

Склад

1 мл містить: мелоксикам – 5 мг

Опис

Рідина світло-жовтого кольору, прозора

Фармакологічні властивості

Мелоксикам – нестеро’ідний протизапальний засіб класу оксикамів 3 анальгетичними та жарознижуючими властивостями. Механізм діі базується на зниженні біосинтезу простагландинів, які є медіаторами запалення, внаслідок пригнічення ферментативно’і’активності ЦОГ-2. Частково впливає на ЦОГ-і, що зменшує ризик виникнення побічних ефектів.

Має виражені хондропротекторні властивості і при тривалому застосуванні не пригнічує кістковий метаболізм, тому може використовуватися для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Після підшкірного або внутрішньовенного введення повністю абсорбується, відносна біодоступність становить 89-99%. Максимальна концентрація y крові досягається через 1-5 годин. Має високий ступінь зв’язування з білками плазми, переважно з альбуміном (99%). При потраплянні в синовіальну
рідину концентрація препарату зменшується вдвічі y порівнянні з плазмою крові. Майже повністю метаболізується ферментами у печінці і виводиться
3 сечею та калом. Період напіввиведення – близько 20 годин. Загальний плазмовий кліренс y середньому складає 8 мл/хвилину.

Показання

Лікування при захворюваннях собак, котів – гострі і хронічні захворювання опорно-рухового апарату, що супроводжуються сильним болем і запаленням (переломи, травми, розтягування зв’язок і сухожилків, остеоартрити, хронічні дегенеративні захворювання суглобів тощо), зняття післяопераційного болю.

Протипоказання

Не призначати тваринам із підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, виразкою шлунку та дванадцятипалої кишки, геморагічним синдромом, вираженою нирковою або печінковою недостатністю. Не застосовувати собакам і котам віком до 6 тижнів, вагітним та годуючим кішкам та сукам. Не призначати одночасно з іншими нестеро’і’дними протизапальними препаратами, кортикостероїдами та антикоагулянтами.

Спосіб застосування та дози

Вид тварини Доза, мл
на 10 кг маси тіла
Спосіб застосування
Собаки 0,4 п/ш, в/в, одноразово
Коти 0,4 п/ш, одноразово

Застереження

Не змішувати з іншими препаратами в одному шприці. Не застосовувати препарат тваринам із сильним
зневодненням, гіповолемією та гіпотензією, яким потрібна парентеральна регідратація, оскільки існує потенційний ризик виникнення нефротоксичності.

Упаковка

Скляні флакони по 10, 50 мл.

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +8 до +25 °C. Після відкриття флакона препарат зберігати y холодильнику і використати протягом 28 діб.

Термін придатності 3 роки.

+38 (067) 383 54 16

29009, Україна, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 1

comers.zoovetprom@gmail.com