#
+38 (067) 383 54 16 comers.zoovetprom@gmail.com

Отофлокс – лікує всі отити

Отофлокс – лікує всі отити

Сьогодні з нами Бабкіна Ніла В’ячеславівна лікар ветеринарної медицини, спеціаліст по домашнім тваринам компанії БіоТестЛаб, яка відповість на ряд важливих питань стосовно здоров’я Вашого улюбленця.

– Як тільки Ви випустили на ринок вушні краплі Отофлокс, вони відразу знайшли свого клієнта? В чому секрет? Адже в цьому сегменті дуже багато продуктів?
– По-перше Отофлокс дуже серйозно готували до виробництва. Над розробкою цього продукту працювала група з 5 розробників. Визначали властивості, важливі для лікарів і господарів, пробували різні комбінації. Звернули увагу, що розчин повинен бути трохи липким і маслянистим, щоб залишатися в обробленій області вуха. Комбінація діючих речовин лікує всі отити, а оптимальне фасування і ціна роблять вибір лікаря і господаря очевидним.

– Якщо, наприклад, запалилися очі або вуха у Вашого вихованця, то який препарат Ви застосуєте? Віддасте перевагу відомим або застосуєте новинки?
– Зараз з’явилися НОВІ краплі одночасно для очей і вух ЦІПРОНОРМ з вмістом антибіотика ципрофлоксацину 5 мг \ 1 мл і дексаметазоном. Це потужний протизапальний препарат, який знімає гостроту запалення вже в перші 24 години, зменшує біль і знижує занепокоєння тварини. Високий% діючої речовини робить ЦІПРОНОРМ затребуваним у власників за будь-якої патології очей і вух вихованців.

– Які ще продукти Ви б рекомендували тримати в домашній аптечці для собак і кішок?
– Препарат ФЛОКСИ СПРЕЙ МАКС вже більше 2-х років на ветеринарному ринку. Відразу можу сказати, що аналогів даного препарату на українському ринку ветеринарних препаратів немає. Симбіоз 2-х діючих речовин-антибіотика флуорфенікола і гормону преднізолону робить цей препарат унікальним для лікування дерматитів будь-якої патології. Або це буде алергія, або мокнуча екзема, або атопічний дерматит- ФЛОКСИ СПРЕЙ МАКС завжди знімає запалення, зменшує набряк і біль. А зручна упаковка і легкість в застосуванні робить цей препарат незамінним у ветеринарній аптечці. Ще один з таких препаратів-це АМІНОВІТОЛ, який містить у своєму складі всі вітаміни та незамінні амінокислоти, необхідні будь-якому домашньому вихованцеві, будь то собака, кішка, хом’як або папуга. Зручна проста упаковка-крапельниця дозує кількість крапель в їжу або воду тварині. Адекватна ціна і багатий склад вельми привабливий для господарів, а відсутність смаку і запаху не будуть дратувати тварину. Всі знають, що печінка в людини і тварин нейтралізують токсини, що виробляються в процесі життєдіяльності організму. Печінка – життєво важливий орган. Тому потрібно періодично, особливо при різних стрес-факторах, застосуванні антигельмінтних препаратів і антибіотиків, підтримувати печінку гепатопротекторами, такими як ГЕПАКАРНІТОЛ у вигляді крапель, який можна додавати в їжу або воду тварині. Витяжка з артишоку цинарин в складі крапель – забезпечить клітини печінки (гепатоцити) енергією, зніме інтоксикацію і поліпшить обмінні процеси в печінці.

– Дякую Ніла В’ячеславівна за Ваш час!
– Міцного здоров’я Вам і Вашим улюбленцям!

+38 (067) 383 54 16

29009, Україна, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 1

comers.zoovetprom@gmail.com