#
+38 (067) 383 54 16 comers.zoovetprom@gmail.com

Цестал для собак – різновиди та інструкції

Цестал для собак – різновиди та інструкції

Господар завжди бажає бачити свою собаку здоровою, активною і бадьорою, але це неможливо без чуйного догляду за твариною, в чому допоможе Цестал для собак. Паразити просочуються всюди, в тому числі в квартиру, перетворюючи життя тваринного і господаря в боротьбу. Глисти впливають на організм собаки негативно, викликаючи млявість, апатію, зменшення ваги – це проявляється через зниження кількості поживних речовин, освоювати тваринам. Чому серед безлічі антигельмінтних засобів слід віддати перевагу Цесталу розглянемо в статті.

Характеристика препарату

Цестал плюс для собак продається в формі таблеток. Колір таблеток жовтий, а посередині є невелика виїмка для зручного дроблення пігулки.

виступає потужним антігемінтіком, який відрізняється широким спектром впливу на паразитів. У підставі ліки використовуються речовини:

Празіквантел- речовина знищує цестоди. Ефект досягається завдяки впливу на мембрани гельмінта, що призводить до зниження захисної функції. Таким чином речовина призводить до зміни поведінки мускулатури черв’яків, а в подальшому викликає параліч. Речовина діє руйнівно на сегментування шкідників, що прискорює їх загибель. Празиквантел добре засвоюється і в більшій частині потрапляє в кровотік, завдяки чому поширюється по всьому організму. Виводиться разом з сечею вже в метаболізованих формі;

 • Пірантел ембонат – наголошується ефективний вплив на паразитів з класу нематод. Принцип дії подібний до, викликає параліч всіх рушійних м’язів. Речовина проникає в кровотік тільки частково, метаболізується досить швидко. Здебільшого виводиться разом з фекаліями;
 • Фенбендазол – доповнює вплив на нематод. Паразити не здатні виробляти ферментацію під впливом Фенбендазол, що призводить до полегшення самопочуття ще до настання паралічу черв’яків.

Зміни в метаболізмі паразитів призводять до їх загибелі.
Препарат відноситься до категорії з невеликою токсичністю для організму собаки.

Застосування препарату “Цестал для собак”

Інструкція по застосуванню повідомляє про необхідність вживання таблетки пероральним шляхом, при цьому одноразово. Всього існує кілька способів застосування ліків:

 1. Таблетки подрібнюються і підмішуються в їжу – спосіб простіший;
 2. Примусове ковтання таблетки – собаку змусити з’їсти щось може бути складно;

Розведення ліки, щоб утворилася суспензія, а потім за допомогою шприца залити в пащу. Для приготування суспензії необхідно таблетку ретельно подрібнити і отриманий порошок змішати з невеликою кількістю кип’яченої води.
Огляд лінійки від паразитів в особі Барса для собак

Інструкція нормує дозування, яка перш за все залежить від маси собаки і її віку:

 • Цуценята віком понад 3-х тижнів або маленькі пси (вага менше 2 кг) повинні вжити? частина таблетки;
 • Якщо вага коливається в межах 2-5 кг, то дати половину таблетки;
 • При масі тіла від 5 до 10 кг слід давати 1 пігулку;
 • При вазі 10-20 кг застосовують 2 таблетки;
 • Тварині 20-30 кг – 3;
 • Якщо собака важить 30-40 кг рекомендується вжити 4 пігулки;
 • Коли вага 40-50 кг давати 5 таблеток.

Інструкція Цестала для собак вказує досить просту схему вживання кошти, так навіть не потрібно попереднє голодування тварини. Проносні речовини не є обов’язковими перед використанням гельмінта. Рекомендується проводити терапію двічі.

Профілактика значно краще, ніж лікування, з такою метою препарат можна давати раз в 3 місяці, запобігаючи зараженню гельмінтами. Ветеринари рекомендують вживати засіб перед вакцинацією і в’язкою.

Побічні дії практично відсутні, в інструкції до препарату даного пункту просто немає. Єдине можливе дію у собак, які мають алергію по відношенню до будь-якого компонента, тоді прояви будуть характерні звичайної алергічної реакції.

До протипоказань відноситься гіперчутливість, вагітність, а також дитинство, коли цуценятам менше 3 тижнів. Взаємодія з ліками гарне, але заборонено суміщати з піперазином. Зберігати можна 2 роки в прохолодному місці (менше 20 ° С).

+38 (067) 383 54 16

29009, Україна, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 1

comers.zoovetprom@gmail.com