#
+38 (067) 383 54 16 comers.zoovetprom@gmail.com

Вектра 3D – надійний захист собаки від ектопаразитів

Вектра 3D – надійний захист собаки від ектопаразитів

Власники собак знають, наскільки важливо, щоб їх улюбленці завжди були здоровими. Вони готові зробити все, щоб захистити свою собаку від ектопаразитів. Використовуйте Вектра 3D – ефективний засіб від ектопаразитів широкого спектру дії, рекомендований багатьма ветеринарними лікарями у всьому світі.

Обираючи препарат проти ектопаразитів, звертайте увагу на спектр дії та на репелентні (відлякуючі) властивості препарату. Адже немає укусу – немає зараження/захворювання.

Вектра 3D® протягом 30 днів відлякує 6 видів ектопаразитів переносників захворювань, а препарат на основі фіпронілу й метапрену не володіє репелентними (відлякуючими) властивостями. Знищіть паразитів ще до укусу – захистіть вашого улюбленця від небезпечних захворювань.

Важливо не тільки знищувати паразитів, що присутні на собаці, а й відлякувати їх, запобігаючи укусам й попереджаючи передачу небезпечних трансмісивних захворювань.

Вектра 3D накопичується в епідермісі, волосяних фолікулах та сальних залозах собаки після нанесення, формуючи захисний бар’єр, при контакті з яким блохи, кліщі та інші ектопаразити миттєво гинуть. Вектра 3D проникає в організм паразита через хітин та шкірний покрив при контакті. Паразит гине, не встигаючи вкусити собаку. Літаючі паразити відчувають діючі речовини Вектра 3D і в більш ніж 80% випадків не сідають на собаку.

Захистіть свою собаку від укусів ектопаразитів і від повторного зараження. Регулярно застосовуючи Вектра 3D, Ви знижуєте ризик зараження трансмісивними захворюваннями.Ветеринарні лікарі всього світу рекомендують Вектра 3D.

Ектопаразити не тільки турбують собаку укусами, але можуть заразити її смертельно небезпечними захворюваннями. Вектра 3D – ефективний засіб для лікування і профілактики зараження ектопаразитами у собак. Після застосування Вектра 3D швидко забезпечує акарицидну та інсектицидну дію проти кліщів, бліх, вошей, волосоїдів, мух, мошок та комарів. Довіртесь Вектра 3D – адже це надійний захист Вашої собаки від ектопаразитів.

+38 (067) 383 54 16

29009, Україна, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 1

comers.zoovetprom@gmail.com