#
+38 (067) 383 54 16 comers.zoovetprom@gmail.com

В компанії ZOOВЕТПРОМ Україна, ви з легкістю можете придбати продукцію нижче вказаних виробників і не тільки.

 1. ТОВ «Бровафарма» є одним з найбільших в Україні виробників ветеринарних препаратів для захисту та лікування тварин. Працюючи на українському ринку з 1992 року підприємство отримало репутацію надійного постачальника якісних ветеринарних препаратів. У каталозі компанії представлені різні групи хіміотерапевтичних препаратів власного виробництва: протипаразитарні, антимікробні, вітамінно-мінеральні, дезінфектанти, а також засоби для відтворення стада, наркозу та релаксації.
   
 2. Компанія ТОВ «Ветеко» на ринку України з 2011 року. Ексклюзивний представник ветеринарної продукції Українського виробника BIOTESTLAB, який в свою чергу на ринку більше 25 років. Є офіційним дистриб’ютором таких торгових марок як: Bayer (Німеччина), Boehringer Ingelheim (Німеччина), МРА (Іспанія) і Minitube (Німеччина). Компанія працює в наступних напрямках: Свинарство, Птахівництво, Скотарство, Крільництво та Хоббі напрямку.
   
 3. ТОВ «Ветсинтез» відома українська компанія, на ринку ветеринарних препаратів з 2000 року. В асортименті представлені ветеринарні препарати різних фармакологічних груп і різних лікарських форм: антибактеріальні, антибіотики, антистресові, вітаміни, гормональні, кокцидіостатики, кормові антибіотики, кормові добавки, протизапальні, протимаститні та протипаразитарні препарати.
   
 4. ТОВ «Фарматон» займається виробництвом ветеринарних препаратів, кормових добавок і засобів догляду для продуктивних та непродуктивних видів тварин і птиці. Фірма знаходиться на українському ринку вже більше 15 років. За цей час її продукція стала відома по всій Україні та за кордоном.
   
 5. Компанія «Симедіка» займається виробництвом, маркетингом та продажем ветеринарних препаратів в країнах Центральної і Східної Європи. Симедіка пропонує: якісні ветеринарні препарати для птиці, свиней, ВРХ, домашніх тварин, коней, найсучасніше ветеринарне та лабораторне обладнання, тести для контролю якості води за мікробіологічними показниками. Компанія є офіційним дистриб’ютором в Україні таких компаній як MSD Animal health, IDEXX Laboratories inc, Bimeda та інші.
   
 6. «Біовет» Чехія – виробник вакцин і ветеринарних препаратів . 100 річна історія розвитку, більше 90 експортних країн, понад 700 працівників, більше 20 категорій формують портфель з 200 препаратів компанії.
   
 7. «Сева Санте Анімаль» включає 13 науково-дослідних центрів, 21 виробничі майданчики і більше 3500 співробітників по всьому світу. Компанія Сева Санте Анімаль Україна є частиною груп компаній Сева, що обумовлює факт конкурентоспроможних цін на продукцію і гарантує високу якість поставленого товару, згідно найвищим європейським GMP стандартам.
   
 8. Компанія «Interchemie» була заснована 19 січня і займалася продажами ветеринарних препаратів в Нідерландах, Бельгії та Німеччини. У відповідь на зростаючий попит, в 1983 році був створений завод Іnterchemie з випуску ветеринарних препаратів. Продукція заводу випускається в трьох категоріях: водорозчинні порошки, препарати для ін’єкцій і оральні розчини, які виробляються у відповідності з правилами gmp. У компанії працює професійна лабораторія, укомплектована висококваліфікованим персоналом, що дозволяє забезпечити контроль якості на всьому виробничому ланцюжку: від сировини до готової продукції.
   
 9. Корпорація «Артеріум» – українська фармацевтична компанія, створена в 2005 році. Корпорація об’єднує підприємства «Київмедпрепарат» і «Галичфарм». У продуктовий портфель Корпорації «Артеріум» входять генеричні та оригінальні лікарські засоби 11 з 14 фармакотерапевтичних груп.
   

+38 (067) 383 54 16

29009, Україна, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 1

comers.zoovetprom@gmail.com